Praca

Praca

Zatrudnimy osobę na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na terenie Bydgoszczy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.
  • Znajomość lokalnego rynku detalicznego oraz lokalnych sieci marketów.
  • Znajomość branży FMCG.
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, sumienność.
  • Zdolności do podejmowania szybkich logicznych decyzji.
  • Komunikatywności oraz umiejętności budowania długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office lub Google Docs.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Zadania:

  • Obsługa aktualnej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Analiza oraz monitoring działań konkurencji.
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.
  • Sporządzanie raportów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód oraz telefon.
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: praca@daro.pl lub telefonicznie pod numerem 508-183-295.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.